Wyjście z klasą

Dziś młodzież z klas 4 TI oraz 4a TOT, pod opieką I. Markowskiej, A. Materko oraz A. Brinkmann-Wojtków, uczestniczyła w wyjeździe do Gdańska w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wyjście z klasą”.

Jednym z punktów programu były warsztaty historyczne w Muzeum II Wojny Światowej, które pozwoliły uczniom pogłębić wiedzę i spojrzeć na historię z nowej perspektywy.

Ponadto przewidziany został spacer z przewodnikiem po Starym Mieście, podczas którego uczniowie poznają historię oraz najważniejsze zabytki Gdańska, m.in. Długi Targ, Fontannę Neptuna, Ratusz Gdański czy Bazylikę Mariacką,

Na zakończenie pobytu wszyscy odwiedzili Jarmark Bożonarodzeniowy aby poczuć magię zbliżających sie Świąt, atmosferę miasta oraz zapoznać się z bożonarodzeniowymi tradycjami.

 wyjscie16  wyjscie19  wyjscie20  wyjscie13  wyjscie18

wyjscie25  wyjscie24  wyjscie14  wyjscie8  wyjscie15

wyjscie1  wyjscie6  wyjscie5  wyjscie2  wyjscie22