Ślubowanie oraz apel z okazji Święta Niepodległości

Dzisiaj, 18 listopada 2022 roku w naszej szkole odbyły się dwa ważne wydarzenia - obchody 104 rocznicy odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny oraz symboliczne ślubowanie uczniów klas pierwszych

W czasie pierwszej części uroczystości odbył się apel z okazji Święta Niepodległości 11 Listopada podczas którego zostały zaprezentowane wiersze oraz pieśni patriotyczne.

Drugą częscią było śłubowanie - przedstawiciele pierwszych klas złożyli uroczystą przysiegę a dyrektor szkoły, pan Bartłomiej Kozłowski, zgodnie z tradycją pasował pierwszoklasistów na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Po oficjalnej częsci pasowania, klasy pierwsze wraz z wychowawcami zaprezentowali się szkolnej społeczności. Dzięki ich tańcom, przedstawieniom i świetnie dobranej muzyce cała szkoła przyłączyła się do wspólnej zabawy. Te wydarzenie na pewno zostanie bardzo dobrze zapamietane!

Więcej zdjęć z wydarzenia: https://www.facebook.com/BialogardZSP/posts/pfbid0VSteyHkcqPzpVc7VtSrjnbzbw6jpiTnWhMAJoJrPTYLSPmfiERPARvfXnTUNtfFSl

 

 DSC05848 DSC05888 DSC05796

 DSC05843 DSC05863